Представлення нової книги Ольги Башкірової «Ясь, або Пригоди маленького мрійника»

25 травня 2019 року на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» представлено нову книгу Ольги Башкірової, доцента кафедри української літератури і компаративістики Київського університету імені Бориса Грінченка, «Ясь, або Пригоди маленького мрійника». Повість для підлітків побачила світ у видавництві «Дж. Дж.» і стала п’ятою книгою серії «Бібліотека в рюкзаку», адресованої юним любителям детективного жанру, фентезі та літературних квестів. Історія хлопчика Яся, в якій поєдналися казка і дійсність, є водночас захопливою мандрівкою одним з найкрасивіших міст України – Чернівцями. Ольга Башкірова веде з юним читачем щиру розмову про непрості речі, з якими зустрічається в житті кожен підліток, про дорослих, які були колись дітьми, і про улюблені книжки, що допомагають нам знайти себе. Особливу атмосферу казки і затишку створює не тільки жвава оповідь, а й чудові ілюстрації Вікторії Дунаєвої.

Ольга Башкірова і директор видавництва ДжДж Вікторія Каденко на Книжковому Арсеналі