ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Гостьова лекція Тимчасового повіреного у справах Республіки Куба Натачі Діас Агілери на тему «Україна – Куба: аспекти співробітництва»

24 травня 2019 року студенти і викладачі Інституту філології і Факультету права та міжнародних відносин мали унікальну можливість поспілкуватися з Тимчасовим повіреним у справах Республіки Куба в Україні. Натача Діас Агілера продемонструвала учасникам заходу фільм, створений кубинськими митцями до 500-річчя Гавани – «RestaurandoAlmas». Колористика, мелодика й несподіваний сюжет справили неабияке враження на учасників заходу і створили атмосферу дружнього спілкування. Під час розмови торкнулися багатьох тем: кубинська революція, політика, освіта й мистецтво, спорт, кулінарія. Високоповажна гостя була настільки переконливою й цікавою, що потік запитань не вщухав. Окрім того, студенти-філологи зі жвавим інтересом дослухалися до кубинського варіанту іспанської мови. Тож зустріч була неймовірно цікавою та плідною на нові враження й позитивні емоції.