Гостьова лекція доцента Університету Фоджа (Італія) П’єра-Паоло Мальйоки

22 травня 2019 року в Інституті філології відбулася гостьова лекція доцента Університету Фоджа (Італія) П’єра-Паоло Мальйоки, організована спільно з НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.

Студенти-романісти і викладачі кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства мали нагоду з перших вуст почути про чарівне італійське місто Фоджа й один з наймолодших і водночас найінноваційніших університетів Італії, викладачем якого є П’єр-Паоло Мальйока. Особливості організації освітнього процесу та наукових досліджень, можливості співпраці Університету м. Фоджа і Київського університету імені Бориса Грінченка – освітніх закладів, пріоритетним напрямом діяльності яких є забезпечення потреб громади двох міст з давньою та непростою історією, викликали жвавий інтерес і спонукали до цікавої розмови.