ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Презентація монографії "Педагогічна і просвітницька діяльність Марії Грінченко" молодшого наукового співробітника Михайла Васильовича Лашка

16 травня 2019 року у рамках Фестивалю науки в Інституті філології відбулася презентація монографії "Педагогічна і просвітницька діяльність Марії Грінченко" молодшого наукового співробітника НДЛ грінченкознавстваМихайла Васильовича Лашка. Представила молодого науковця і його доробок завідувач НДЛ грінченкознавства кандидат філологічних наук Оксана Михайлівна Івасюк. Студенти-філологи мали нагоду дізнатися про просвітницьку місію родини Грінченків, внесок Марії Грінченко в розвиток української літератури та культури, її роль у збереженні й популяризації спадщини Бориса Грінченка.