Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Українська мова та література (з методиками включно)»

03-05 квітня 2019 року Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Українська мова та література (з методиками включно)».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІ ступеня отримала Космідайло Ірина Олександрівна, студентка VI

курсу спеціальності «Українська мова та література» Інституту філології за наукову роботу на тему «Дидактична гра як засіб формування

лінгвістичної креативності учнів 10 класу з поглибленим вивченням філології».

Вітаємо переможницю та наукового керівника Карамана Станіслава Олександровича, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови Інституту філології.
Іра Космідайло