Урочисте засідання Вченої ради з нагоди Дня Інституту та Дня філолога

29 березня 2019 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди Дня Інституту та Дня філолога. Директор Інституту, доктор філологічних наук, професор Ірина Євгеніївна Руснак привітала учасників поважного зібрання зі святом і вручила почесні відзнаки у номінації «Унікальний філолог» структурним підрозділам Інституту, Науковому товариству студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених і Студентській раді. Відзнакою «Унікальний філолог» за неоціненний внесок у розвиток Інституту філології нагороджена доктор філологічних наук, професор Олена Володимирівна Єременко. Подяки Інституту філології за активну участь у житті Інституту філології отримали випускники, які у святковий день провели серію майстер-класів для студентів і співробітників. Мистецьким подарунком стали виступи студентів-філологів Регіни Пилипенко та Анастасії Нєкрасової.

Den IFDen IF1Den IF2Den IF3Den IF4Den IF5Den IF6Den IF7Den IF8Den IF9Den IF10Den IF11Den IF12Den IF13Den IF14Den IF15Den IF16Den IF17Den IF18Den IF19Den IF20Den IF21Den IF22Den IF23Den IF24Den IF25