Участь студентів Інституту філології у заходах до Днів франкофонії в Україні

21 березня 2019 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід «Зустріч дипломатії і франкофонії» в рамках програми «Дні Франкофонії в Україні». Учасниками такої поважної зустрічі стали і студенти та викладачі (доцент кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Л.В. Ананьєва та старший викладач кафедри М.І. Василенко) Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Студенти мали чудову нагоду поспілкуватися із заступниками послів країн Франкофонії: Міністром-Радником посольства Бельгії Мішелем Версалем, радником з політичних та суспільних питань Посольства Канади в Україні Русланом Кацом, першим радником, заступником Голови Місії Посольства Франції в Україні Крістофом Ле Ріголером, заступником Голови Місії Посольства Грецької Республіки в Україні Александросом Будурісом, заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні Саймоном Піду. Модерував захід аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето. Під час дружньої розмови в невеликих групах обговорювалися питання міжнародної політики, академічної мобільності, особливостей професійної діяльності службовців дипломатичного корпусу. Розмова точилася жваво і, звісно, французькою.

PhotoPhoto1Photo2Photo3Photo4Photo5Photo6