Гостьова лекція Першого Радника посольства Франції в Україні Крістофа ле Ріголера

5 березня 2019 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася лекція Першого радника Посольства Франції в Україні Крістофа ле Ріголера

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор Інституту філології Ірина Євгеніївна Руснак. Студенти Інституту філології і Факультету права та міжнародних відносин мали нагоду обговорити з представником амбасади Франції як стратегічні питання співпраці Франції та України, так і особливості роботи й організації дозвілля представника дипломатичного корпусу. Гарний настрій створили кумедні історії і доречні анекдоти. Не оминули увагою й мовне питання, а пан ле Ріголер вразив присутніх рівнем володіння українською.

LekciyaLekciya1Lekciya2Lekciya3Lekciya4Lekciya5Lekciya6Lekciya7