Заходи, присвячені вшануванню пам’яті Герої Небесної Сотні

У період з 18 по 20 лютого 2019 року викладачі та студенти Інституту філології провели ряд заходів, присвячених вшануванню пам’яті Герої Небесної Сотні, а саме: перегляд документального фільму «Рейд» (кафедра германської філології, Н. Говорун); зустріч з поетом, військовим журналістом, учасником АТО майором Володимиром Патолою (кафедра української літератури та компаративістики, О. Башкирова); бесіда «У полум’ї війни» (кафедра германської філології, О. Зайченко), перегляд та обговорення кінофільму «Крути 1918» (кафедра східних мов і перекладу, І.Семеніст), покладання квітів, запалювання свічок біля Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні (студентська рада); перегляд фільмів «Кіборги», «Дебальцево», «Небесна сотня. Зима, що нас змінила» (кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, І.Лягіна). Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні! Нехай кожен з нас запалить свічу пам’яті, яка буде даниною поваги тим, хто навічно пішов від нас, але залишився у наших серцях!

ZahidZahid1Zahid2Zahid3Zahid4Zahid5Zahid6Zahid7