Гостьова лекція Сімона Жерара Жозефа Девос в рамках Року французької мови в Україні

30 листопада 2018 року в Інституті філології  Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція на тему "Європа для громадян та студентів" у рамках Року французької мови в Україні. Лектор - Сімон Жерар Жозеф Девос, бельгієць за походженням, викладач Університету прикладних наук Вільдау (Німеччина), розповів студентам французькою мовою про такі аспекти європейської інтеграції, як історичні передумови створення європейської спільноти, інституції Європейського Союзу, навчальні та професійні програми для молоді, а також про перспективи подальшої співпраці між Україною та ЄС. Лектор наголосив, що зараз для молоді створено безліч можливостей, які фінансуються ЄС, це не тільки програма академічних обмінів Еразмус, яка широковідома в Україні, а також Європейська волонтерська служба, яка активно залучає молодь із різних країн до волонтерської роботи та виплачує щомісячну стипендію, численні громадські організації, які пропонують оплачувані стажування. Студенти французького відділення та франкомовні студенти факультету міжнародних відносин із цікавістю прослухали лекцію, взяли активну участь у дискусії, а також запросили лектора ще раз повернутися в Україну.

подія 1  Девос