Міжнародна науково-практична конференція "Перший крок у науці"

19 жовтня 2018 року в Інситуті філології відбулася Міжнародна науково-практична конференція 'Перший крок у науці'. Вперше кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології Університету Грінченка взяла участь у офіційних заходах в межах Всесвітнього тижня Італійської мови під патронатом Президента Республіки Італія. До заходів конференції долучилися молоді дослідники з італійських унівеврисететів Мілану, Урбіно, Палермо та Мазератті. До нас також завітали науковці італійського відділення Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна на чолі з доктором філософії Сімоною Меркантіні. Свої дослідницькі доробки з сучасних аспектів мовознавчих студій представили студенти старших курсів бакалаврату та магістратури. Учасників конференції привітав студент програми академічної мобільності Алессандрро Тассо, що вже другий семестр навчається в Університеті Грінченка. Концептуальні підсумки конференції було підведено в інтерактивному форматі World Cafe із залученням цифрового інструменту створення ментальної карти, в мерах реалізації прикладної освітньої стратегії.

Pershui krok u nauciPershui krok u nauci1Pershui krok u nauci2Pershui krok u nauci3Pershui krok u nauci4Pershui krok u nauci5Pershui krok u nauci6Pershui krok u nauci7Pershui krok u nauci8