Збори трудового колективу

02 жовтня 2018 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися Збори трудового колективу. Серед питань порядку денного: звіт про роботу директора Інституту філології за 2017-2018 н.р. та ротація складу вченої ради Інституту філології. До процедури звіту про роботу директора інституту за 2017-2018 н.р. Олени Володимирівни Єременко було включено: презентацію звіту, оцінки та пропозиції представників професорсько-викладацького складу Інституту, представників студентства. На проблемні аспекти роботи Інституту філології звернув увагу присутніх ректор Університету Віктор Олександрович Огнев’юк.

Під час підрахунку голосів студенти Інституту філології подарували викладачам вітальну програму, присвячену Дню працівника освіти. Крім того, студентська рада Інституту нагородила відзнаками «Студентська легенда» викладачів, які є майстрами своєї справи. Серед нагороджених були: Резаненко Володимир Федорович, Караман Станіслав Олександрович, Ковбасенко Юрій Іванович, Луцюк Микола Володимирович, Калитюк Лілія Петрівна.

За результатами таємного голосування зі 186 розданих бюлетенів 181 – було в наявності після процедури голосування, з яких “за” – 177, “проти” – 3, недійсний - 1.

Щиро вітаємо директора Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка доктора філологічних наук, професора Єременко Олену Володимирівну з успішним звітом, результати якого надихатимуть на вирішення наших завдань у 2018-2019 навчальному році!

O.V.YeremenkoVustypVustyp2VeduchiPruvitannyaPruvitannya2Pruvitannya3Kolektuv