Збори першокурсникiв

29 серпня 2018 року Інститут філології вітав своїх першокурсників на загальних зборах. До великої родини долучилось 338 майбутніх філологів.

Директор Інституту доктор філологічних наук, професор Єременко Олена Володимирівна висловила свої щирі привітання студентській спільноті, представила команду адміністрації, наголосила на основних особливостях життя Університету. Першокурсники познайомилися та поспілкувалися з кураторами, координаторами, вирішили низку нагальних питань. Завдяки злагодженій роботі координаторів першокурсники здійснили екскурсію корпусом. Після зборів групи першокурсників разом з кураторами та координаторами зробили спільне фото. Доброзичлива атмосфера, що панувала під час першої зустрічі, сприяла відвертим розмовам, чудовому настрою всіх учасників.

IFZagalne fotoFAB-1-18FAB-2-18FAB-3-18FAB-4-18FINB-1-18FISB-1-18FKB-1-18FNB-1-18FPB-1-18FUB-1-18FUB-2-18FYB-1-18