ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Гостьова лекція аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріса Пето

24 травня 2018 року перед студентами французького відділення Інституту філології та факультету міжнародних відносин і права виступив аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето. Пан аташе розповів про історію співробітництва України та Франції  в галузі освіти та висловив свою думку щодо  реформування освітнього процесу в Україні. Відповідаючи на запитання студентів  про академічну мобільність, пан аташе акцентував увагу на онлайн ресурсах, які можуть використовувати студенти в навчальній діяльності та плануванні свого академічного майбутнього.