ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Гостьова лекція директора Італійського інституту культури в Україні Анни Пасторе

23 травня 2018 року відбулася гостьова лекція директора Італійського інституту культури в Україні Анни Пасторе. Студенти італійського відділення та науково-педагогічні працівники Інституту філології, а також запрошені учні Київської гімназії № 237, які протягом 2017-2018 навчального року опановували італійську мову в рамках проекту «Організаційно-педагогічна модель розвитку полікультурної компетентності учнів загальноосвітніх навчальних закладів», мали чудову нагоду здійснити віртуальну екскурсію Італією. Побували в Палермо – столиці італійської культури; помандрували каналами Венеції; з висоти пташиного лету розгледіли модерні будови SalaSantaCecilia в Римі. Студенти скористалися можливістю розпитати у шановної гості про можливість стати учасниками освітніх проектів, які підтримує Посольство Італії. А про спільні наукові проекти, які перебувають уже на стадії реалізації, з пані Пасторе вели розмову науково-педагогічні працівники Інституту філології. Тож співпраця триває, а шановна гостя пообіцяла завітати до нас знову в червні на I Міжнародний симпозіум «Італійсько-українських контрастивні студії: мовознавство, літературознавство, переклад».