ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Засідання наукового гуртка «Борис Грінченко – письменник»

23 травня 2018 року відбулося засідання наукового гуртка «Борис Грінченко – письменник». Засідання проходило у формі діалогу між ученими науково- дослідної лабораторії грінченкознавства, кандидатами педагогічних наук Мовчун Антоніною Іванівною,Бурко Ольгою Василівною, Лашком Михайлом Васильовичем та студентами-гуртківцями. Стаховська Людмилапредставила результати пошукової роботи у Національній бібліотеці України імені В. Вернадського. Вона знайшла переклад гуморески Марка Твена «Пані Мак-Вільямс та блискавка», опублікований Борисом Дмитровичем у виданні «Звонок» (1893 р.) під псевдонімом Ів. Перекотиполе. Науменко Марина ознайомила присутніх із його сатиричними віршами, що з’явилися в цьому ж виданні і були підписані псевдонімом В. Чайченко. Учені спрямували студентів до написання дослідження «Над ким сміявся Б. Грінченко. За матеріалами видання «Звонок» (1892 – 1894 рр.)». Відтак студенти та вчені Університету продовжать дослідження.