ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Тренінг «Міжнародні програми обміну: де шукати?»

14 травня 2018 року Науковим товариством Інституту філології розпочато низку заходів, присвячених Дням науки, сесією Наукового товариства "Де шукати міжнародні програми обміну? Які бувають міжнародні програми обміну?". Спікерами та модераторами заходу були Федорова А.О., Голова НТ Інституту філології, викладач кафедри англійської філології та перекладу та Гілевич А.В., секретар НТ Інституту філології, викладач кафедри східних мов та перекладу, які розповіли студентам Інституту філології та гостям заходу про можливості участі у міжнародних програмах, продемонстрували найбільш популярні сайти, які присвячені даній тематиці та представили інформацію, на що саме треба звертати увагу при пошуку міжнародних програм. Захід Наукового товариства Інституту філології виявився інформативним та цікавим для студентів Інституту філології спеціальностей " Філологія" та "Переклад" та для гостей, які відвідали сесію Наукового товариства Інституту філології! Запрошуємо Вас до участі в подальших сесіях та зустрічах НТ Інституту філології!