Перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романо-германські мови та літератури (з методикою їх викладання)»

17 квітня 2018 року на базі Київського національного лінгвістичного університету відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романо-германські мови та літератури (з методикою їх викладання)».
    За результатами Підсумкової науково-практичної конференції Михайло Рекша, студент ІV курсу Інституту філології здобув диплом ІІ ступеня за роботу «Структура і прагматика виступів англомовної
творчої еліти на церемонії вручення премії "Оскар"».
    Вітаємо переможця і наукового керівника Калитюк Лілію Петрівну, кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри германської філології.
    Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!