Відкрита лекція викладачів Університету Кадіса

11 квітня 2018 року до Інституту філології  Київського університету імені Бориса Грінченка завітали шановні гості з Університету м. Кадіс (Іспанія). Координатори Вищого Центру Сучасних Мов Університету Кадіса пані Марія дель Кармен Фернандес Молеро і пан Аркаітс Ерраскін прочитали для студентів-іспаністів захопливу лекцію про культуру, історію та мовні традиції міста Кадіс. Емоційна розповідь про місто з тисячолітньою історією та самобутніми традиціями, цікаві лінгвістичні завдання на знання іспанської мови та розуміння її діалектів справили неабияке враження на грінченківців і, сподіваємося, стали поштовхом до більш глибокого занурення в культуру та мову Іспанії.
Після лекції на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства відбулася зустріч директора Центру російсько-іспанської культури Університету Кадіса пана Андреса Сантани з представниками Інституту філології, на якій було обговорено перспективні напрямки можливої співпраці наших університетів.