Культурно-пізнавальна програма «Святкування Великодня в Україні та англомовних країнах»

31 березня 2018 року викладачі кафедри германської філології та студенти Інституту філології в рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» до Великодніх свят провели культурно-пізнавальну програму «Святкування Великодня в Україні та англомовних країнах». Під керівництвом викладачів кафедри І. Л. Смітюк, Н. А. Задорожної, В. Д. Порошиної студенти прикрасили залу, підготували та представили презентації. З авторськими віршами та піснею «Ой, чий то кінь стоїть» до свята долучилася О. І. Мартіросян, яка привітала з наближенням Пасхи. Для всіх присутніх викладач кафедри української мови Т. О. Горохова та  студентка Інституту філології А. Лоскутова провели колоритний майстер-клас із писанкового розпису.

Вітаємо всіх із прийдешніми святами!