Студенти Інституту філології – Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса

Нещодавно на адресу Інституту філологіїКиївського університету імені Бориса Грінченка надійшов цінний (за змістом!) пакет від організаторів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса, на який наприкінці 2017 року було подано три робити студентів-грінченківців. Жодна з них не залишилася без відзнак журі.

І МІСЦЕ – ЧЕРЕДНИЧОК ТЕТЯНА, студентка IV курсу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, за роботу «Відтворення сенсорики в контексті поетики дому в українських перекладах малої прози Сандри Сіснерос» (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології Гайдаш Анна Владиславівна).

ІІ МІСЦЕ – СОКОЛОВСЬКА ТЕТЯНА, студентка IІІ курсу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, за роботу «Повість Докії Гуменної “Мана” через призму феміністичної наратології» (науковий керівник – доктор філологічних наук, завідувач кафедри української літератури і компаративістики Бровко Олена Олександрівна).

ДИПЛОМ Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили: ПЄШКОВА ОЛЕКСАНДРА, студентка IV курсу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, за роботу «Концептосфера оповідання Оксани Забужко «Дівчатка» в перекладацькому аспекті» (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології Гайдаш Анна Владиславівна).

Вітаємо переможців і наукових керівників! Зичимо натхнення, наукового осяяння, віри у власні сили та, звісно, наступних наукових злетів!