Практика в лексичній картотеці Інституту української мови НАН України

Студенти-україністи І та VІ курсів під час проходження практики з прикладної лінгвістики мали унікальну нагоду попрацювати в лексичній картотеці з упорядкування матеріалів "Російсько-українського словника" за редакцією академіків А.Кримського та С.Єфремова Інституту української мови НАН України. Затишну наукову атмосферу нашим студентам створила давній друг Інституту філології, постійний учасник наших лексикографічних конференцій кандидат філологічних наук старший науковий співробітник відділу лексикології, лексикографії та структурно-математичної лінгвістики Оксана Миколаївна Тищенко. Нові слова, труднощі перекладу і картки, писані й опрацьовані майже сто років тому корифеями української філології, надихнули грінченківців на плідну й конструктивну роботу, гідно оцінену дирекцією Інституту української мови. Тож співпраця Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка та Інституту української мови НАН України триває! Чекаємо на нові проекти!