Перемога у конкурсі наукових проектів

16 березня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації», під час якої молоді науковці представили власні наукові проекти та стартапи. З-поміж запропонованих на розсуд поважного журі робіт була і філологічна. Свою «Лінгвістичну лабораторію» презентувала Марія Фещенко, студентка V курсу Інституту філології.

Марія розповіла учасникам конференції, як організувати лінгвістичну лабораторію у школах з поглибленим вивчення філології (профіль – українська філологія), як підготувати майбутніх мовознавців-дослідників, апробувати вивчення психолінгвістики, етнолінгвістики, соціолінгвістики учнями 10-11 класів з поглибленим вивченням філології тощо.

Зміст і презентація дослідження Марії Фещенко справили неабияке враження на учасників конференції та журі, результатом чого стало ІІ місце у конкурсі проектів.

Вітаємо Марію із заслуженою перемогою і зичимо цікавих ідей, вдалої їх реалізації, подальших наукових злетів!

Maria FeshchenkoMaria Feshchenko 1Maria Feshchenko 2Maria Feshchenko 3