Мовнi програми Goethe-Institut в Україні для грінченківців

2 березня 2018 року в рамках відзначення Дня Інституту філології майстер-клас на тему "Мовнi програми Goethe-Institut для майбутнiх учителiв: можливостi кооперацii" провела заступник директора Goethe-Institut в Україні, керiвник мовного вiддiлу Сюзанне Бекер. Студенти-германісти, наші друзі і партнери – викладачі німецької мови з гімназії "Славутника" (м. Кам'янець-Подільський) та зацікавлені викладачі ознайомилися з програмами, зорієнтованими на підвищення кваліфікації вчителів і викладачів німецької мови та поліпшення рівня володіння німецькою мовою, а також з можливостями інтегрованого навчання, покликаного не лише збільшити шанси на успіх у процесі вивчення іноземної мови, але й загалом розвивати комунікативні дискурсні здібності учнів.

Тож співпраця Інституту філології  та Goethe-Institut в Україні розвивається, а грінченківці мають чудову нагоду приєднатися до запропонованих пані Бекер програм.