Відкрите заняття з практичної педагогіки до Дня Інституту

До Дня Інституту філології кафедра англійської філології та перекладу запросила усіх зацікавлених на відкрите заняття з практичної педагогіки. Впродовж пари студенти другого курсу разом зі своїм викладачем Москалець Оленою Олександрівною обговорювали різні способи організації навчального простору та способи організації взаємодії студентів на заняттях з іноземної мови. Результатом роботи стали запропоновані студентами плани облаштування навчального простору для практичних занять  як у школі, так і в університеті.
Обговорюючи відвідане заняття, викладачі кафедри дійшли висновку, що запропоновані студентами ідеї заслуговують на використання на парах з практики англійської мови, практичної граматики, практичної фонетики та ін. Сподіваємося, заняття викладачів кафедри і надалі будуть відповідати потребам студентів і їх баченню сучасного навчального процесу.

309 20318 1309 20318 2309 20318 3