Архів вакансій

Компанія Jooble шукає студентів, які знають будь-яку іноземну мову!

Умови праці: офіційне працевлаштування, повністю біла та стабільно виплачувана заробітня плата, медичне страхування, компенсація навчання та безліч інших переваг. Більш детально ви можете прочитати тут.

Школи Бориспільщини чекають на вчителів української та англійської мов, зарубіжної літератури.

Компанія Ukrainian Gears запрошує в команду Менеджера по роботі з клієнтами.

UGEARS - українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Ми розробляємо унікальні, механічні 3D-конструктори. Наші клієнти знаходяться у 80-ти країнах світу.

3D-пазли української компанії Ugears почали продавати у фірмових магазинах Disney - українці стали першими за останні 22 роки, кому Disney дозволив залишити свій бренд на пакуванні

Вимоги:

·         досвід роботи в програмах Microsoft Office не менше 1 року,

·         бажано, але не критично, наявність вищої технічної освіти в області механізмів і машин,

·         вільне володіння англійською мовою,

·         комунікабельність, увага до деталей, відповідальність,

·         повага та шанобливе ставлення до людей - обов"язкова якість кандидата

Розглядаємо кандидатів також серед тих, хто володіє не має досвіду роботи з клієнтами, проте має бажання та готовність працювати для задоволення потреб клієнтів компанії.

Основними Вашими завданнями будуть:

·         вирішення проблем за зверненнями клієнтів;

·         участь у розробці процедур, політик та стандартів обслуговування;

·         ефективна співпраця з суміжними відділами (виробництво, продажі);

·         підтримувати упорядкований робочий процес відповідно до пріоритетів та стандартів

Найкращому кандидату ми пропонуємо:

·         конкурентну з/п, офіційне працевлаштування, ми прозорі - платимо податки з першого робочого дня,

·         графік роботи: 5/2 9.00-18.00,

·         демократичну і творчу атмосферу роботи в міжнародній виробничій компанії, в талановитому колективі.

·         трансфер з м. Академмістечко - 20 хвилин до с. Горенка

Марина Коломоєць - заступник директора з управління персоналом UGEARS, +380504509300, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Онлайн школа іноземних мов go4more.School проводить набір викладачів німецької мови.

Для студентів спеціальності Філологія (німецька мова)!

J ooble - другий сайт зі світових лідерів у сфері пошуку роботи та одна з кращих IT-компаній України дуууже чакає в свою команду  Менеджера/ку по взаємодії з партнерами зі знанням німецької мови.

Компанія топова, а вимога одна — знання німецької мови на рівні Advanced та вище.

Твої задачі?

✅ вести перемовини поштою та іноді по телефону;

✅ шукати нових партнерів для співпраці.

Що ми пропонуємо ?

Сучасний офіс в стилі лофт (5 хвилин від метро Тараса Шевченка) з власним зеленим парком, великою кухнею з безкоштовними снеками,кімнатами для сну, баром, цілодобовим тренажерним залом, курсами англійської мови;

Компенсація зовнішніх курсів та конференцій;

24 дні оплачуваної відпустки + учбова відпустка на період сесії;

Безліч груп за інтересами: від йоги до кіно та участі в марафонах, круті тімбілдинги, спільні подорожі;

Медичне страхування;

Робочий день починається з 8 до 10.00, а закінчується з 17.00 до 19.00 ( можем обирати самостійно);

Зарплатня 18000 грн + бонуси.

Не потрібно резюме , просто заповнюй форму:

Cпівбесіда на період карантину проходить в онлайн-форматі.

Більше про Jooble https://hiring.jooble.org/