Фестиваль науки – 2024: Круглий стіл «Медіаосвіта-медіапрактика»

Фестиваль науки 2024 Грінченко

Дата: 24 травня 2024 року

Час: 14.00

Мета: обговорити актуальні питання розвитку вищої освіти у галузі аудіовізуального мистецтва та виробництва із представниками наукової спільноти і практиками медіасфери  м. Києва.

Місце проведення: дистанційно зустріч на платформі Google Meet.

Цільова аудиторія: здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, аспіранти, молоді вчені, науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники, практики аудіовізуальної сфери.

Модератор круглого столуОлена Григоревська, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник, професор кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Спікери:

Політова Олена, кандидат історичних наук, завідувач кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка;

Малюк Євген, кандидат культурології, старший викладач кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Тема виступу: Розвиток фахових якостей майбутніх спеціалістів медіасфери: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення.

Росінська Олена, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри соціології Київського національного економічного університету, стипендіатка програми NAWA Polonista (Польща, Сілезький університет в Катовіце).

Тема виступу: Оборона Київщини в українській та польській документалістиці.

Добровольська Вікторія, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, академік ГО «Національна академія наук вищої освіти України», в.о. завідувача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Тема виступу: Знання про гібридні загрози і виклики як компетентність (досвід проєктної ініціативи НАКККІМ).

Журавська Оксана, кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціології Київського національного економічного університету, стипендіатка програми NAWA Polonista (Польща, Сілезький університет в Катовіце).

Тема виступу: Лютнева мемологія: презентація науково-популярного видання.

Збанацька Оксана, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, професор кафедри інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв.

Тема виступу: Аудіовізуальне мистецтво та виробництво в епоху трансформацій.

Кудлай В’ячеслав, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри інформаційної діяльності Маріупольського державного університету.

Тема виступу: Медіаосвіта в контексті модернізації змісту вищої освіти періоду сучасної російсько-української війни.

Гринишин Мирослав, заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри сценічно-музичного мистецтва Факультету музичного мистецтва та хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Тема виступу: Від ефімерності задуму до можливості втілення.

Вітковський Денис, старший викладач кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Тема виступу: Візуалізація в сучасних медіа: форми, методи, технології.

Мажара Алла, старший викладач кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Тема виступу: Ідея навчально-практичної колаборації на прикладі рілсу «Здобути слово».

Гордійчук Ірина, Шкляренко Інна, здобувачки ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Ведучий телевізійних програм» Факультету української філології культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Тема виступу: Соціальні мережі як інструмент для реалізації студентами практичного навчання.

Запрошуємо всіх охочих до обговорення актуальних питань розвитку вищої освіти в галузі аудіовізуального мистецтва та виробництва із представниками наукової спільноти і практиками медіасфери.