Календар подій

Фестиваль науки – 2024: Презентація віртуального музею «Перший український “Гамлет” (Львів, 1943)»

Фестиваль науки 2024 Грінченко

Дата: 13 травня 2024 року

Час: 16:00

Місце проведення: дистанційно (платформа Zoom).

Цільова аудиторія: здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти, аспіранти, науково-педагогічні працівники Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Реєстрація: для участі у заході необхідно до 15:00 год. 13 травня зареєструватися.

Спікер: Наталія Торкут, почесний старший науковий співробітник Шекспірівського інституту (Стратфорд-на-Ейвоні), директор Українського шекспірівського центру, доктор філологічних наук, професор, академік АН ВШ, член Європейської асоціації англістів (ESSE) та Європейської асоціації шекспірознавців (ESRA), старший науковий співробітник Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України.

Захід відбувається в межах Міжнародного проєкту «Дні Шекспіра в Україні 2024». Мета презентації поглибити загальнокультурні компетентності, презентувати інноваційні методи вивчення історії зарубіжної літератури.