ВЕБІНАР «ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА»

ВЕБІНАР «ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА»

Дата: 05 березня 2024 р.

Час: 11.50

Формат проведення: онлайн на платформі Zoom

Шановні студенти, аспіранти, докторанти, молоді й досвідчені вчені! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі Школи академічної доброчесності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Доброчесність та академічна культура».

Спікер вебінару: Ганна Ткаченко, експерт Офісу доброчесності Національного агентства запобігання корупції.

Модератори заходу: Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, голова Наукового товариства Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, й Марія Бойко, член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, старший викладач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія.

Для участі у вебінарі необхідно до 17:00 год 04 березня зареєструватися.

Нехай все буде #Dobro_чесно!