Всеукраїнський літературний конкурс «Teen Writers»

Шановні вчителі-філологи, керівники гуртків і творчих студій художнього слова!

Дорогі учні 10-11 класів!

Факультет української філології, культури і мистецтва

КИЇВСЬКОГО СТОЛИЧНОГО

УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

оголошує Всеукраїнський літературний конкурс «Teen Writers»

(у минулому «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ»),

фінал якого відбудеться 20 квітня 2024 року

УМОВИ УЧАСТІ

До участі в конкурсі запрошуємо учнів 10-11 класів, які є авторами оригінальних художніх творів: віршів, поем, малої прози (до 10 сторінок) – оповідань, новел, казок, п’єс. Рецензії, розвідки, публіцистичні твори комісія розглядати не буде.

Кількість текстів від одного учасника: поезій – не більше ТРЬОХ, прозовий текст – ОДИН.

Увага!

Твори мають бути одноосібними; без ілюстрацій і художнього оформлення.

Мова конкурсу – українська.

Твори надсилає вчитель (керівник літературного гуртка), і все подальше спілкування оргкомітету відбувається саме з ним. Тексти повинні бути відредаговані вчителем і не містити орфографічних помилок та стильових огріхів. Недбало та неграмотно написані тексти до участі в конкурсі не будуть допущені. Журі не рецензує тексти і не повертає їх авторам.

Авторські тексти потрібно надсилати ОДНИМ ФАЙЛОМ для кожного учасника в режимі doc версії Word 1997–2007 рр. Назва файлу має відповідати прізвищу автора (наприклад, Семенко). Основний текст рукопису необхідно друкувати через інтервал 1,5 без перенесень, 14 кеглем, шрифтом Times New Roman. У файлі спочатку розміщуєте заявку, починаючи з другої сторінки – авторський твір (твори).

Контактна особа – Наталія Олексіївна Блохіна.

Конкурс має ДВА ЕТАПИ:

1. Відбірковий етап – розгляд творів компетентним журі, до складу якого входять викладачі кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка і студенти.

Дата подання матеріалів – до 22 березня (включно) 2024 р.

Після зазначеної дати журі не приймає твори до розгляду.

Усі тексти проходять перевірку на плагіат.

2. Фінальний етап – визначення переможців і дипломантів конкурсу. Засідання журі відбудеться 20 квітня 2024 року.

Результати будуть оприлюднені 21–27 квітня на сторінці кафедри у Facebook: https://www.facebook.com/kulk.if

Дипломи учасникам і подяки вчителям будуть надіслані в електронному вигляді протягом двох тижнів після завершення конкурсу.

Форма заявки:

Прізвище та ім’я учасника

Назва твору (творів)

Жанр твору (творів)

Назва навчального закладу

(школи, ліцею, гімназії, коледжу)

Адреса навчального закладу

Клас (обов’язково)

Контактний телефон, e-mail учня

ПІП вчителя або керівника гуртка (студії)

Контактний телефон, e-mail учителя або керівника гуртка (студії)

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами, а їхні твори розміщені на інформаційних ресурсах кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Зичимо творчих успіхів і чекаємо на «Teen Writers» обраних і посвячених у таїну Слова!

Завантажити інформаційний лист.

FB IMG 1708865133119 FB IMG 1708865149596