Календар подій

Всеукраїнська (з міжнародною участю) наукова онлайн-конференція «ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС: ТЕРИТОРІЯ ПАМ’ЯТІ»

КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ЛІТЕРАТУРИ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ

ВАРШАВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 26 квітня 2024 року взяти участь

у Всеукраїнській (з міжнародною участю) науковій онлайн-конференції

«ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЦЕС: ТЕРИТОРІЯ ПАМ’ЯТІ»

Напрями роботи конференції:

• Архетип Роду в сучасній літературі й культурі.
  • Архетипне поле національної культурної пам’яті: минуле – актуальне – майбутнє.
  • Західні memory studies як методологія і концептуальне поле.
  • Студії травми й рани в контексті студій пам’яті.
  • Структура й рівні транспоколіннєвої пам’яті в культурі: чому це важливо?
  • Меморативні текстові й середовищні практики.
  • Топос бездомності й пам’ять еміграції.
  • Агресія Росії проти України: що нам варто пам’ятати й меморизувати.
  • Мова й пам’ять культури: теорія, практики, дискусійні аспекти.
  • Що нам робити із «перевзутою» культурою?
  • El monumentо: творчість і пам’ять.
  • Чи можлива пам’ять про майбутнє?

Формат проведення конференції: дистанційний (платформу проведення буде повідомлена додатково).

Порядок роботи конференції:

10.00 ­– 12.00

Під’єднання учасників до онлайн-платформи проведення

Пленарне засідання конференції

Перерва

Дискусійні платформи за напрямами роботи конференції

Підсумки конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі в конференції просимо до 01 березня 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника конференції і надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• Зіскановану квитанцію про сплату оргвнеску (назва файлу «Назаренко_оргвнесок на проведення конференції»).

Оргвнесок  150 грн, сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, зокрема підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Оргвнесок просимо перераховувати на рахунок Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: код ЄДРПОУ 45307965, IBAN (рахунок) отримувача UA558201720314261003201056417,  код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції “Літературний процес"».

Учасники конференції можуть опублікувати статті в науковому виданні Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», включеного до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б), у якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук і ступеня доктора філософії (наказ МОН України  від 15.04.2021№420) зі спеціальності 035 Філологія.

Вимоги до оформлення статей та умови публікації. Статті потрібно надіслати на електронну адресу litp@kubg.edu.ua (назва файлу «Назаренко. Стаття»).

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і покликань, а також за дотримання авторських прав. Редколегія залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають вимогам.

Видання збірника наукових праць планується після проведення конференції (кінцевий термін подачі статей 01 вересня 2024 року).

КОНТАКТИ:

Координатор конференції –

Жигун Сніжана Віталіївна, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук (тел. +38 096 915 55 61).