ОНЛАЙНОВИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «МЕДІОСВІТА – МЕДІАПРАКТИКА»

Шановні колеги, запрошуємо вас до участі у круглому столі «Медіосвіта – медіапрактика», який відбудеться в межах ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Культурні та мистецькі студії ХХІ століття: науково-практичне партнерство».

Захід ініціювала й підготувала кафедра інформаційних комунікацій Факультету української філології культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка та Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

Дата зустрічі: 09 листопада 2023 року.

Час зустрічі: 14:00.

Формат проведення: дистанційно (платформа Google Meet).

Покликання на зустрічhttps://meet.google.com/niw-vhuk-nks

Мета зустрічі: обговорити з науковцями і практиками актуальні питання розвитку вищої освіти в галузі аудіовізуального мистецтва та виробництва, представити проєктні роботи здобувачів вищої освіти Факультету української філології, культури і мистецтва.

Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, практики аудіовізуальної сфери Київського університету імені Бориса Грінченка та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв