Календар подій

ХХV літературознавчий круглий стіл з міжнародною участю присвячений 160-річчю з дня народження Бориса Грінченка «ГРІНЧЕНКО-ЕНЦИКЛОПЕДИСТ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Факультет української філології, культури і мистецтва

Кафедра світової літератури

Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури
Грінченко

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Кафедра світової літератури Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує вас взяти участь у ХХV літературознавчому круглому столі з міжнародною участю, який відбудеться 7 грудня 2023 року о 10-00. Захід присвячено 160-річчю з дня народження Бориса Грінченка.

Тема: «ГРІНЧЕНКО-ЕНЦИКЛОПЕДИСТ».

До участі в круглому столі запрошуємо науковців, здобувачів українських і зарубіжних закладів вищої освіти, вчителів, філологів, істориків, етнографів та всіх охочих.

Учасники наукового заходу отримають сертифікати.

Робоча мова – українська.

Для участі в літературознавчому круглому столі просимо до 20 листопада 2023 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку з темою та інформацією про учасника.

Круглий стіл відбудеться в онлайн-форматі.

Контактні особи: Тверітінова Тетяна Іванівна.

телефон: +380-95-148-24-19

Шовкопляс Галина Євгенівна

Переглянути програму круглого столу.