Календар подій

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція (XVI щорічні Грінченківські читання) «Епоха Грінченка: нація, ідентичність, просвіта»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ЛІТЕРАТУРИ ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА НАН УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ НАН УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ АРХЕОГРАФІЇ ТА ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВА ім. М. С. ГРУШЕВСЬКОГО НАН УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ БІОГРАФІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науковій онлайн-конференції

(XVI щорічних Грінченківських читаннях)

«Епоха Грінченка: нація, ідентичність, просвіта»

(до 160-річчя від дня народження Бориса Грінченка),

яка відбудеться 08 грудня 2023 року

Напрями роботи конференції:

• Борис Грінченко в українському національному русі межі ХІХ – ХХ століть.
  • Інтелектуальне оточення Бориса Грінченка.
  • Рецепція творчості Бориса Грінченка.
  • Борис Грінченко і Марія Загірня: «Як Богові вірю тобі».
  • Текстологічні аспекти вивчення спадщини Бориса Грінченка.
  • Історія становлення й актуальні питання грінченкознавства.
  • Лексикографічна спадщина Бориса Грінченка: історія і сучасність.
  • Націоцентрична педагогіка Бориса Грінченка.

Онлайн-платформа проведення конференції: Zoom.

Робоча мова конференції: українська.

Порядок роботи конференції:

10:00–12:00 Пленарне засідання конференції.

12:00–13:00 Перерва.

13:00–16:00 Дискусійні платформи за напрямами роботи конференції.

16:00–17:00 Презентація наукових і науково-популярних видань Університету Грінченка.

17:00–17:30 Підбиття підсумків конференції.

Для участі в конференції просимо до 20 листопада 2023 року:

• заповнити реєстраційну форму учасника конференції (оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти теми доповідей, які не відповідають тематиці конференції та/або не містять наукової новизни);
  • на електронну адресу оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) надіслати копію квитанції про сплату оргвнеску.

Оргвнесок – 150 грн, сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, зокрема підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р №UA038201720314211007201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції Грінченківські читання».

Перелік видань Київського університету імені Бориса Грінченка для публікації статей учасників конференції (умови публікації зазначені на сайтах видань):

Квитанція про сплату вартості друку статті надсилається після отримання позитивного рішення редколегії про включення статті до видання (назва файлу «Назаренко. Оплата публікації статті).

Координатори конференції:

Вірченко Тетяна Ігорівна, доктор філологічних наук, професор, провідний науковий співробітник кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка (+380675392357, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);

Саєвич Ірина Георгіївна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка (+380676743421, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Завантажити інформаційний лист.