Календар подій

ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ»
logoFUFKM
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

Кафедра інформаційних комунікацій

ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція
«БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ»

17 листопада 2023
09.30

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені, запрошуємо вас до участі в ІХ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ», що присвячена питанням соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, медіазнавства та аудіовізуального мистецтва, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань.
Напрями роботи конференції: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Соціальні комунікації», «Медіа, видавнича та книжкова справа», «Аудіовізуальне мистецтво».
Для участі в роботі Конференції потрібно до 10 листопада 2023 року:
1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції та додати тези або наукову статтю: покликання.
2. Вимоги до тез в електронному форматі: покликання.
3. Вимоги до наукових публікацій у збірнику “Молодий дослідник”:покликання.
Тези буде опубліковано в електронному збірнику матеріалів конференції, наукові статті студентів старших курсів - у науковому збірнику «Молодий дослідник».
Рішення про включення доповідей у програму і збірники приймає організаційний комітет.
Матеріали, подані й оформлені з порушенням вимог, не розглядатимуться.
Для всіх учасників передбачена можливість демонстрації презентацій.
Участь у конференції та публікація тез безкоштовна.
Формат проведення: онлайн. Покликання: https://meet.google.com/mro-kdwb-kao.
У разі питань, просимо звертатися до координатора конференції Стамбола Ігоря, доцента кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата історичних наук, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел.: +38096 835 77 53.