Календар подій

VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА І МОВОЗНАВСТВА»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Факультет української філології, культури і мистецтв

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ Й МОЛОДІ ВЧЕНІ!

Запрошуємо Вас 30 листопада 2023 року взяти участь

у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА І МОВОЗНАВСТВА»

Проблематика конференції:

Історико-культурні аспекти творчості українських письменників.

Стильове розмаїття української і світової прози.

Генологія літератури: взаємовпливи й еволюція.

Різноаспектні проблеми функціювання української мови.

Сучасна теоретична лінгвістика.

Актуальні питання прикладної лінгвістики.

Методика викладання мови та літератури в сучасних умовах інформатизації освіти.

Формат проведення конференції: дистанційно на платформі Zoom.

Порядок конференції:

Пленарне засідання: 10:00 – 12:00

Робота секцій: 13:00 – 15:30

Робочі мови конференції: українська, англійська.

У межах конференції заплановано роботу літературознавчої, лінгвістичної й методичної секцій.

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі. Учасники заходу отримають електронні сертифікати і програму конференції. Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті в електронному збірнику «Молодий дослідник» і фахових виданнях Університету (категорія «Б»): «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа».

Вартість участі в конференції Оргвнесок – 150 грн (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, зокрема виготовлення програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р UA038201720314211007201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Умови друку статей визначені для кожного журналу.

Детальна інформація:

«Літературний процес: методологія, імена, тенденції» (https://litp.kubg.edu.ua/index.php/journal)

«Синопсис: текст, контекст, медіа» (https://synopsis.kubg.edu.ua/index.php/synopsis)

«Молодий дослідник» (https://mold.kubg.edu.ua/index.php/journal).

Друк статей в електронному збірнику «Молодий дослідник» для студентів Університету Грінченка – безкоштовний. Для студентів інших освітніх закладів – вартість публікації становить 10 грн за сторінку.

Для участі у конференції Просимо до 14 листопада 2023 р. заповнити реєстраційну форму учасника конференції: https://docs.google.com/forms/d/128fcaUqtGGQeRqg-4tS-rW08gUlmNSZscLeGkqLhJVg/viewform?edit_requested=true

На електронну адресу оргкомітету конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) подати електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора і збережений у двох форматах – doc. та rtf., назва файлу «Прізвище автора_стаття»). За умови друку в електронному збірнику «Молодий дослідник».

Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файлу «Прізвище автора_рецензія»). *Тема листа «Конференція_молодих_учених».

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають зазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і покликань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ: Адреса оргкомітету: Київ, вул. Левка Лук’яненка, 13-б, каб. 217.

Координатори:

- Овсієнко Людмила Миколаївна, заступник декана з наукової роботи Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор педагогічних наук.

- Вірченко Тетяна Ігорівна, заступник завідувача кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор.

- Саєвич Ірина Георгіївна, заступник завідувача кафедри української мови з наукової роботи, кандидат філологічних наук, доцент.

Бойко Марія Іванівна, голова наукового товариства САДМВ Факультету української філології, культури і мистецтва, кандидат філологічних наук.

Довідки за телефоном: (066) 641-73-61.

Завантажити інформаційний лист.

Оргкомітет конференції