Конкурс літературної творчості для школярів «БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ»

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

оголошує конкурс літературної творчості для школярів

«БЕРЕЗНЕВІ МІСТЕРІЇ»,

фінал якого відбудеться 31 березня 2023 року

УМОВИ УЧАСТІ

До участі у конкурсі запрошуємо учнів 10-11 класів, які є авторами оригінальних художніх творів: віршів, поем, малої прози (до 10 сторінок) – оповідань, новел, казок, п’єс. Учнівські твори, рецензії, розвідки, публіцистичні тексти до уваги не беруться. Кількість текстів від одного учасника: поезія – щонайбільше ТРИ, прозовий текст – ОДИН.

Увага: твори мають бути одноосібними; без ілюстрацій і художнього оформлення.

Мова конкурсу – українська.

Твори надсилає вчитель (керівник літературного угрупування) і все подальше спілкування оргкомітету відбувається саме з ним. Тексти повинні бути відредаговані вчителем і не містити орфографічних помилок та стильових огріхів. Недбало і неграмотно написані тексти до участі в конкурсі не приймаються. Тексти не рецензуються і не повертаються авторам.

Авторські тексти потрібно надсилати ОДНИМ ФАЙЛОМ від кожного учасника в режимі doc версії Word 1997–2007 рр. Назва файлу має відповідати прізвищу автора (наприклад, Петренко). Основний текст рукопису необхідно друкувати через інтервал 1,5 без перенесень, 14 кеглем, шрифт – Times New Roman. У файлі: спочатку розміщуєте заявку, починаючи з другої сторінки – авторський твір (твори).

Контактна особа – Наталія Олексіївна Блохіна

Конкурс відбудеться у ДВА ЕТАПИ:

1. Відбірковий етап – розгляд творів компетентним журі, до складу якого входять викладачі кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка. Працюватиме також і студентське журі.

Дата подання матеріалів – до 12 березня 2023 р (включно).

Після зазначеної дати твори до розгляду не приймаються. Усі твори проходять перевірку на плагіат.

2. Фінальний етап – визначення переможців і дипломантів конкурсу. Засідання журі відбудеться 30 березня.

Результати будуть оприлюднені 1 квітня на сторінці кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства у Facebook.

Дипломи учасникам і подяки вчителям надсилаються в електронному вигляді протягом двох тижнів після завершення конкурсу.

Форма заявки:

Прізвище та ім’я учасника

Назва твору (творів)

1.

2.

3.

Жанр твору (творів)

1.

2.

3.      ...

Назва навчального закладу

(школи, ліцею, гімназії, коледжу)

Адреса навчального закладу

Клас (обов’язково)

Контактний телефон, e-mail учня

ПІП вчителя або керівника гуртка (студії)

Контактний телефон, e-mail учителя або керівника гуртка (студії)

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами. Кращі твори будуть опубліковані у щорічному альманасі студентської літературної творчості «Сонячне проміння».

Зичимо творчих успіхів і чекаємо обраних і посвячених у таїну Слова на «Березневих містеріях».