Конкурс проєктів «Мій філологічний стартап: перші кроки у науці»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Факультет української філології, культури і мистецтва

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Конкурс проєктів

«Мій філологічний стартап: перші кроки у науці»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ

ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ!

Запрошуємо Вас 17 березня взяти участь

у конкурсі проєктів

«Мій філологічний стартап: перші кроки в науці»

Формат проведення конференції: дистанційно на платформі Zoom.

Час: 13:10

Робочі мови конкурсу: українська, англійська.

Мета конкурсу проєктів − підтримати й відзначити наукові здобутки студентів; сприяти популяризації сучасної науки й академічної доброчесності з-поміж молоді; формувати навички оформлення і презентації результатів власної наукової діяльності; створити середовище для творчого і професійного самовдосконалення.

УВАГА! Конкурс не передбачає заочної участі. Участь у Конкурсі проєктів безкоштовна. Конкурсний матеріал може бути подано як від однієї особи, так і від команди. Учасники заходу отримають електронні сертифікати.

Усі наукові проєкти та результати буде опубліковано в групі САДМВ Факультету української філології, культури і мистецтва https://www.facebook.com/groups/778590716582854

Етапи проведення конкурсу

• Охочі взяти участь у конкурсі до 3 березня 2023 р. мають заповнити реєстраційну форму за покликанням: https://forms.gle/Fyxe1S4dxVZF1A8j9
  • Термін подання робіт: із 6 лютого до 3 березня (включно) 2023 року.
  • Конкурсна комісія визначає І, ІІ й ІІІ місця та оголошує переможців 17 березня 2022 року.

Вимоги до оформлення проєктів

Технічні параметри. Формат конкурсної роботи – презентація до 10 слайдів (Power Point / Canvа / Genially / Prezi та інші).

Структура проєкту:

1. Назву проєкту, виконавці.

2. Актуальність.

3. Мета.

4. Планування проєкту (завдання).

5. Очікувані результати проєкту.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають зазначеним вимогам, тематиці конкурсу і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і покликань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Бойко Марія Іванівна, голова наукового товариства САДМВ Факультету української філології, культури і мистецтва.

Довідки за номером телефону: 093 618 76 09

Даукшас Лайма Вікторівна, заступник голови наукового товариства САДМВ Факультету української філології, культури і мистецтва.

З пошаною організаційний комітет Конкурсу