Календар подій

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВОЇ МОНОГРАФІЇ ОКСАНИ КОВАЦЬКОЇ «УКРАЇНСЬКА ПОСТКОЛОНІАЛЬНІСТЬ У ТЕКСТАХ І КОНТЕКСТАХ»

Кафедра світової літератури в межах міжнародної співпраці із закордонними університетами запрошує колег, студентів, магістрантів, усіх охочих на презентацію наукової монографії Оксани Ковацької «Українська постколоніальність у текстах і контекстах», яка відбудеться 25 жовтня 2022 р. о 10.00.

Запрошені гості:

Дмитро Єсипенко, дослідник-асистент Центру ім. Кулів (Університет Альберти, Едмонтон, Канада), афільований дослідник університету імені Монаша (Мельбурн, Австралія);

Кароль Ковацький, аспірант відділу філософії Люблінського католицького університету Івана II (Польща).

Захід є однією з ланок діяльності «Лабораторії постколоніальних студій» для реалізації програми (стратегії) розвитку Університету Грінченка на 2023-2028 роки.

Запрошення на онлайн-захід на платформі Zoom:

Тема: Презентація монографії Оксани Ковацької

Час: 25 жовтня 2022 10:00 Київ