Календар подій

VIІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «БІБЛІОТЕКА, КНИГА та МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ»

Факультет української філології, культури і мистецтва

Кафедра інформаційних комунікацій

ВГО Українська бібліотечна асоціація

VIІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ

«БІБЛІОТЕКА, КНИГА та МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ»

м. Київ, 04 листопада 2022 р.

Загальна інформація

Мета конференції: обговорення результатів досліджень студентів і молодих учених з актуальних проблем соціальних комунікацій та міжкультурної взаємодії.

Формат ‒ дистанційний, за допомогою платформи Google Meet (необхідно мати зареєстрований акаунт у Google, електронну пошту Gmail).

До участі у VIІI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції запрошуємо здобувачів закладів вищої освіти, аспірантів, докторантів і молодих учених, які активно здійснюють наукові дослідження з соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, медіазнавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань.

Напрями роботи конференції: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Соціальні комунікації», «Медіа, видавнича та книжкова справа».

Мови конференції: українська й англійська.

Розклад роботи

Розклад роботи конференції 04 листопада 2022 р.

09.30–10.00 Реєстрація учасників.

10.00–11.20 Пленарне засідання.

11.20–11.50 Перерва.

11.50–13.10 Робота за напрямами роботи конференції.

13.10–13.40 Перерва.

13.40–14.50 Робота секцій.

14.50–15.00 Підведення підсумків.

Реєстрація

Для участі в роботі VІІІ Всеукраїнської науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених потрібно до 16 жовтня 2022 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.

2. До вказаної форми прикріпити тези в електронному форматі (вимоги до оформлення).

Збірник тез буде опубліковано в електронному форматі з ISBN. Рішення про включення доповідей у програму і збірник матеріалів конференції приймає організаційний комітет.

Матеріали, подані та оформлені з порушенням вимог, не розглядатимуться.

Для всіх учасників передбачена можливість демонстрації презентацій. Участь у конференції та публікація тез безкоштовна.

Координатор конференції

Стамбол Ігор Іванович, доцент кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук.

Завантажити інформаційний лист.