ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «НА ПЕРЕТИНІ МОВИ І ПРАВА»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ,

СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ДОКТОРАНТИ ТА ВЧЕНІ

ФІЛОЛОГІЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!

Запрошуємо Вас

21 лютого 2020 року взяти участь

у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції

«НА  ПЕРЕТИНІ  МОВИ  І   ПРАВА»,

приуроченій до Міжнародного дня рідної мови

Тематика конференції

• Науково-методичні засади юридичної лінгвістики.
  • Мовна політика і мовна ситуація в Україні та за кордоном.
  • Мовні права особи.
  • Мовленнєві правопорушення.
  • Лінгвістичні експертизи.
  • Мовне оформлення текстів юридичних документів і нормативно-правових актів.
  • Юридичне термінознавство.
  • Комунікативно-прагматичні засади функціонування української мови в юриспруденції.
  • Культура професійного мовлення правника.

Місце проведення:

Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (ст. м. «Мінська»)

Порядок роботи конференції 21 лютого:

Реєстрація учасників

Пленарне засідання

Перерва на обід

Робота секцій

Підбиття підсумків конференції

Робоча мова конференції: українська.

Для участі у конференції просимо до 01 грудня 2019 року

на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати лист (тема листа «Конференція_правнича_лінгвістика»), який міститиме:

• Реєстраційну форму учасника конференції (назва файлу «Прізвище автора_заявка»).
  • Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Прізвище автора_оргвнесок»).
  • Електронний варіант статті – (файл «Прізвище автора_стаття», збережений у двох форматах – doc. та rtf.).
  • Рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку – лише для учасників, які не мають наукового ступеня (назва файла «Прізвище автора_рецензія»).

Вимоги до оформлення статті у збірнику матеріалів конференції.

Зразок оформлення статті у збірнику матеріалів конференції.

Оргвнесок : 200 грн – для наукових і науково-педагогічних працівників; 100 грн – для студентів і курсантів (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 з позначкою «Оргвнесок_конференція_мова і право».

ПРИМІТКА . Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Учасники конференції матимуть можливість безкоштовно опублікувати статті у Збірнику матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «На перетині мови і права».

Увага! ! Конференція не передбачає заочної участі. Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти статті та теми доповідей, які не відповідають вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатори конференції :

Доценко Олена Леонідівна, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.

Телефон: (067) 388 10 96

Калиновський Олександр Валерійович, заступник начальника відділу організації науково-дослідної роботи та захисту прав інтелектуальної власності Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук.

Е-mail: kalyna198228@ukr.net

Телефон: (066) 07714 17