ДЕБАТИ «ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА: ВИМОГА ЗАКОНОДАВСТВА ЧИ ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ»

Знімок екрана 202402 жовтня 2024 р. в межах заходів із академічної доброчесності члени Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених Факультету української філології, культури і мистецтва організували і провели дебати «Доброчесність та академічна культура: вимога законодавства чи запорука якісної освіти» для студентів групи УМЛб-1-23-4.0д.

Учасники заходу обговорили особливості дотримання принципів академічної доброчесності в умовах змішаного навчання, розглянули типові порушення, проаналізували досвід та кейси європейських країн щодо попередження порушень академічної доброчесності в закладах вищої освіти, а також розкрили значення академічної доброчесності для формування позитивного бренду науковця.

Отримані знання і практичні навички є цінною знахідкою у науковій діяльності здобувачів.

SDG4