Наукові гуртки кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

іф

Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства  провела презентацію наукових гуртків «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ФІЛОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» для студентів-філологів. Науковці кафедри розповіли про найсучасніші дослідження та представили можливі теми наукових робіт з усіх напрямків вивчення європейських мов та міжкультурної комунікації.  Завідувач кафедри Русудан Кирилевна Махачашвілі представила свою наукову школу з дослідження "Інноваційної логосфери комп’ютерного буття в лінгвофілософському вимірі". Професор кафедри Ольга Михайлівна Циганок в межах свого наукового гуртка запропонувала проектний підхід до "Дослідження класичних текстів європейської культури". Професор кафедри Тетяна Гадульзянівна Харченко заохочує вивчати "Методику викладання іноземних мов у навчальних закладах в умовах розбудови загальноєвропейського освітнього простору". Доцент кафедри Олена Геннадіївна Мікіна окреслила започаткування наукового гуртка "Актуальні питання порівняльно-історичного мовознавства". Доцент кафедри Юлія Анатоліївна Шталтовна закликала до наукового дослідження "Демократизації як трансформаційного процесу в мові і освіті, інновацій в мовних картинах світу постмодерну". Доцент кафедри Марина Анатоліївна Зверева заохочує до "Соціолінгвістичних студій, які віддзеркалюють глобалізацію, імміграцію та сучасний молодіжний сленг". Доцент кафедри Людмила Валентинівна Ананьєва запропонувала досліджувати "Лінгвокультурологічний та лінгвокогнітивний аналіз різних типів дискурсу", Старший викладач кафедри Віта Петрівна Боса розробляє дослідження мовних засобів втілення емотивного стану депресії в сучасних європейських культурах. Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства – це хаб створення нових знань з сучасних європейських мов, в якому цікаво віднаходити глибини та нові горізонти як досвідченим науковцям, так і дослідникам-початківцям.