Календар подій

Х Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ»

КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Х Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

«БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ»

11 листопада 2024

10.00

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені, запрошуємо вас до участі в Х Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ», що присвячена проблематиці соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, медіазнавства та аудіовізуального мистецтва, інформаційної діяльності й суміжних галузей знань.

Напрями роботи конференції:

– Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;

– Соціальні комунікації;

– Медіа, видавнича та книжкова справа;

– Аудіовізуальне мистецтво.

Для участі в роботі Конференції потрібно до 4 листопада 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника конференції та додати тези або наукову статтю за покликанням.

Вимоги до тез в електронному форматі розміщені за покликанням.

Вимоги до наукових публікацій у збірнику «Молодий дослідник» розміщені за покликанням.

Повідомлення, які оформлені згідно з вимогами до публікацій, будуть опубліковані в науковому збірнику «Молодий дослідник».

Рішення про включення доповідей у програму і збірник приймає організаційний комітет.

Тези доповідей і повідомлень, що подані й оформлені з порушенням вимог, не будуть розглядатися.

Для всіх учасників передбачена можливість демонстрації презентацій.

Участь у конференції та публікація тез безкоштовна.

Формат проведення: онлайн.

За потреби просимо звертатися до координатора конференції Стамбола Ігоря Івановича, доцента кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидата історичних наук, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел.: +38096 835 77 53.

Завантажити інформаційний лист можна за покликанням.