Виїзна пара здобувачів освіти нової ОП «Ведучий телевізійних програм» у музеї!

vypusk

Разом з доцентами Віталієм Захаровим та куратором групи й гарантом ОП «Ведучий телевізійних програм» Аліною Лісневською майбутні медійники мали змогу зануритися у вишуканий світ художнього мистецтва і поміркувати про значення  естетичного середовища в житті людини, познайомитися з рідкісними артефактам й історіям, що пов'язані з ними. Результатом відвідування стали студентські авторські виступи в кадрі з рефлексією від побаченого/почутого. Висловлюємо велику подяку Маргариті Стафійчук за високий рівень проведення екскурсії та майстерність комунікування.

avmp p2