МАРІЯ БОЙКО

Бойко МВступила до Київського університету імені Бориса Грінченка у 2013 році на освітню програму "Українська мова та література" й завершила навчання у 2019 році.

Професійні успіхи:

Працювала вчителькою української мови та літератури в спеціалізованій школі 304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва.

Посіла ІІІ місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" (номінація - зарубіжна література).

Посіла ІІІ місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021" (номінація - українська мова та  література).

Співзасновниця та організаторка Всеукраїнського конкурсу проєктів для старшокласників "Українська мова в об’єктиві".

Ведуча уроків на ТРК «Київ» у рамках проєкту "Відкритий урок".

Переможниця Всеукраїнського конкурсу методичних розробок "Сучасний урок НУШ" (номінація - зарубіжна література).

Екзаменатор іспиту на рівень володіння державною мовою Національної комісії зі стандартів державної мови.

Член робочої групи з Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці 2023-2025 р. р.