ВІКТОРІЯ ДОГАДІНА

photo1676665503Освітню програму 035.01.04 «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА ТА СВІТОВА ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА» закінчила у 2020 році з відзнакою.

За час навчання у магістратурі брала участь у наукових конференціях та тренінгах, зокрема в науковій конференції «Сучасні проблеми лінгвістики, літературознавства та методики викладання мови і літератури»; стала переможцем Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса (Диплом і ступеня /з матеріальним заохоченням/). Нині навчається на другому курсі аспірантури Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 035 Філологія (науковий керівник – професор ЮРІЙ КОВБАСЕНКО), працює на посаді викладача кафедри світової літератури.

Вікторія залучена до методичного забезпечення викладання літератури в межах ключової реформи МОН України «Нова українська школа», є членкинею авторського колективу та контент-менеджером видавництва «Літера ЛТД». photo1676665789