Заходи Ради студентського самоврядування

План роботи Ради студентського самоврядування Факультету української філології, культури і мистецтва на 2023-2024 навчальний рік


01.09.2023 р. — інавгурація першокурсників 2023 року.

Першокурсники познайомилися зі своїми кураторами, а завдяки координаторам дізналися більше про можливості Університету Грінченка.
inavhuratsiia pershokursnykiv


21.08.2023 р. — відбір координаторів ФУФКМ.

Студентське самоврядування Факультету обрало координаторів на 2023-2024 навчальний рік, які допомагатимуть першокурсникам адаптуватися у стінах Університету Грінченка.


23.06.2023 р. — привітання випускникам Факультету української філології, культури і мистецтва.

Ради студентських самоврядувань ФУФКМ та ФРГФ підготували відеопривітання випускникам 2023 року.
Pryvitannia vypusknykam


12.06.2023 р. — збір гуманітарної допомоги для потерпілих у Херсоні.

РСС ФУФКМ долучилася до Університетської ініціативи зі збору коштів для потерпілих херсонців. За ці кошти було придбано та відправлено ліки, засоби особистої гігієни, корм для тварин.
Humanitarna dopomoha


27.05.2023 р. - захід для студентів Факультету «Kyivseption», присвячений Дню Києва.
Ради студентських самоврядувань ФУФКМ та ФІТМ організували захід, де збирали кошти на потреби «Рубежу».                   
Kyivseption


24.05.2023 р. — тренінг для членів РСС з командоутворення
Центр програм із лідерства служіння провів для Ради студентського самоврядування тренінг з командоутворення, який допоміг кожному більше розвинути як особистісні, так і командні навички.
treninh z komandoutvorennia


14.05.2023 р. — допомога у відновленні населеного пункту Мощун.

Разом зі спільнотою «Сміливі відновлювати» представники студентської ради Факультету української філології, культури і мистецтва їздили до села Мощун, що зазнало сильних руйнувань під час окупації. У результаті було здійснено допомогу у прибиранні території двору, що зазнав руйнації.
Moshchun


07.04.2023 р. — День Факультету української філології, культури і мистецтва
Рада студентського самоврядування долучилася до заходів, присвячених Дню Факультету. Студентське самоврядування підготувало відео в межах інтерактивного конкурсу «Факультет безмежних можливостей».

Den FUFKM


24.03.2023 р. — звіт голови Ради студентського самоврядування Факультету
Олександра Кабакова – голова Ради студентського самоврядування Факультету прозвітувала про діяльність студентського самоврядування на Факультеті української філології, культури і мистецтва

Sasha Kabakova


20.02.2023 р. — Революція Гідності
Рада студентського самоврядування презентувала проєкт, де кожен дізнався, як студенти і викладачі Університету переживали Революцію Гідності

revol


20.01.2023 р. – тренінг для членів РСС «Робота в колективі: як не боятися висловлювати власні думки»

Члени Ради студентського самоврядування Факультету брали участь у тренінгу з командо утворення Центру програм із лідерства служіння. Учасники здобули необхідні навички для роботи в команді

тренінг


 

29.12.2022 р. – зустріч з дітьми-переселенцями з Благодійним фондом «Поруч»

Завдяки благодійному збору коштів члени Ради студентського самоврядування Факультету привітали дітей, які виїхали з територій, де досі тривають бойові дії

зустріч дітей і БФ


06.12.2022 р. – челендж до Дня Збройних сил України

Рада студентського самоврядування Факультету привітала захисників і захисниць зі святом, подякувала нашим воїнам за відданість і мужність.

День Збройних Сил


жовтень-грудень 2022 р. – фестиваль «Ось ми які!»

Координатори на чолі з Радою студентського самоврядування розкривали таланти першокурсників на щорічному традиційному фестивалі «Ось ми які!».

Ось ми які


вересень-жовтень 2022 р. – відбір студентів Факультету до Ради студентського самоврядування

Кандидати в члени ради студентського самоврядування Факультету готували відеопрезентації, брали участь в опитуванні. Остаточне рішення було за студентами Факультету. 7 жовтня 2022 року пройшли студентські вибори. Основний склад Ради студентського самоврядування Факультету затверджений.

РСС


17.09.2022 – посвята першокурсників

Першокурсники вперше познайомилися зі своїми кураторами, координаторами, дізналися багато цікавого про обрані спеціальності

посвята