(044) 426-86-65

Google Academy  Профіль кафедри у Google академії

Профіль кафедри у мережі Facebook  Сторінка кафедри у мережі Facebook

Відеоканал кафедри на YouTube Відеоканал кафедри на YouTube

Презентація підручника Олени Анненкової  "Історія англійської літератури: від Середньовіччя до Романтизму"

IMG 20240127 164752

26 січня 2024 р. співробітники кафедри світової літератури (Гальчук О.В., доктор філологічних наук, професор; Вишницька Ю.В., доктор філологічних наук, доцент, рецензент презентованого підручника) відвідали презентацію підручника "Історія англійської літератури: від Середньовіччя до Романтизму" Олени Анненкової, доктора філологічних наук, професора кафедри світової літератури та теорії літератури Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Захід відбувся на одній із мистецьких локацій Києва – у Скульптурній майстерні Михайла Карловського.

Наразі це єдине в Україні видання цілісної історії англійської літератури зазначених епох. Розмаїття літературних стилів, напрямів, течій, творчі портрети англійських прозаїків, драматургів і поетів 16-19 століть – це те, що робить книгу вагомою і помітною в науково-педагогічному середовищі.