Вступ в магістратуру: зустріч з бакалаврами

2024 05 07 23.04.23На кафедрі інформаційних комунікацій  1 травня 2024 року проведена зустріч з майбутніми випускниками бакалаврату - студентами 4 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Спілкування організовано у рамках вступної кампанії в магістратуру заступником декана з науково-методичної та навчальної роботи Світланою ГОРОБЕЦЬ та завідувачем кафедри Оленою ПОЛІТОВОЮ. У зустрічі взяли участь гарант бакалаврської програми Наталія ТЕРЕЩЕНКО і куратор групи Ігор СТАМБОЛ. Студентів ознайомили  з особливостями  вступної кампанії на магістратуру у 2024 році, з датами реєстрації на ЄВІ та програмою проведення фахового іспиту. Під час спілкування студенти мали можливість поставити питання, які їх цікавили, та отримати на них повні відповіді.